AUTOGLYM SLOVENSKO A SLOVAKIA RING

Autoglym Slovensko na Slovakia Ringu


Inštrukcie od Igora k najbližšiemu blogu boli jasné, „píš to v tvojom mene“.


Začnem tým, že sa predstavím. Moje meno je Filip, do tímu Autoglym Slovensko som sa pridal na začiatku tohto roka. Mojou hlavnou náplňou práce je komunikácia s fanúšikmi na Facebook Fanpage Autoglym Slovensko. Ďalej sa venujem starostlivosti o našu webovú stránku Ebix.sk, kde pridávam pravidelné blogy. Keď je treba vytvoriť nový katalóg produktov, idem na to! Pred začiatkom akcie Mercedes-Benz AMG Days ma môj „šéf“ Igor Zajac oslovil, aby som sa akcie zúčastnil a tým lepšie spoznal našu triedu Autoglym Professional. Keďže som mal doteraz skúsenosti iba s Hobby triedou, výzvu som okamžite prijal.


Slovakia Ring je jediný pretekársky okruh na Slovensku a aj vďaka tomu je jeho kalendár plný skoro celý mesiac. Väčšinou sa jedná o preteky alebo VIP akcie, kedy je potrebné vyčistiť veľké množstvo automobilov za čo najkratší čas. Tento proces si vyžaduje správny výber produktov a hlavne dobre zohraný tím. Keď máte dobrý systém, nepotrebujete veľa ľudí. Za tieto odporúčania sa môžeme poďakovať Igorovi, ktorý sa v biznise čistenia automobilov pohybuje skoro 20 rokov. Vďaka jeho radám sme boli schopní kompletne vyčistiť 44 automobilov behom 7 hodín a to v noci! Iba pripomeniem že nás bolo 6.


Okrem kvalitného tímu ľudí bolo potrebné vybrať správne produkty na čistenie. Slovakia Ring sa nachádza na Žitnom ostrove, ktorý predstavuje najväčšiu zásobareň pitnej podzemnej vody v strednej Európe. Dokázal by zásobovať viac ako 13,5 milióna obyvateľov. Aj preto je na Slovakia Ringu prísny zákaz používania chemikálií, ktoré špinia podzemnú vodu. Produkty, ktoré používame počas akcií sú 100% biologicky odbúrateľné. Ohľaduplnosť k životnému prostrediu je jednou z vecí, na ktorej si spoločnosť Autoglym zakladá.


Na Slovakia Ring sme si priniesli tieto produkty z rady Autoglym Professional:


Predumývač Autoglym Multiwash Traffic Film Remover

Hydroxidový čistič diskov Autoglym Acid Free Wheel Cleaner

Šampón s obsahom vosku Autoglym Bodywork Shampoo Conditioner

Detailér Autoglym Fast Shine and Lube

Čistič okien Autoglym Window Clean


Všetky naše produkty si môžte objednať u oficiálnych predajcovPri produktoch je veľmi dôležitá jednoduchosť použitia, ang. „ease of use“. Rýchlosť čistenia závisí od správneho výberu, riedenia a následného použitia.

Slovakia Ring má s nami veľa dobrých skúseností. O čistenie automobilov sme sa starali na akciách ako napríklad: Porsche, 50 rokov modelu 911, BMW akcie, Audi ale aj predstavenie modelu Honda Type-R, na ktorom sa v roku 2015 zúčastnili novinári z celého sveta. Pri poslednej akcii bol s nami klient Honda Europe tak spokojný, že pri uvádzaní modelu Honda Type-R 2017 v nemeckých Drážďanoch, si opäť vyžiadali naše služby.

Na koniec článku by som chcel ešte raz zhrnúť, čo zohrávalo najväčšiu úlohu počas celej akcie a prečo sme také obrovské množstvo automobilov vyčistili za taký krátky čas.Úvodné zaškolenie od Igora, správna technika, výber vhodných produktov a tím šikovných ľudí. Ďakujeme za pomoc Ľubošovi, Mišovi, Adriánovi a dvom Tomášom :).

Na záver vám pridávam zopár foto z akcie, aby ste mali predstavu ako sme fungovali.