Nový rad produktov POLAR, vďaka ktorému svoje auto umyjete a ochránite pomocou tlakového čističa.Polar Blast – bohatá aktívna pena vhodná na aplikáciu pomocou tlakového čističa alebo napeňovacej pištole. Polar Blast je snehová pena, ktorá sa aplikuje pomocou tlakového čističa alebo napeňovacej pištole.


Používa sa v pred-umývacej fáze čistenia. Povrch vozidla pokryje bohatou vrstvou peny, ktorá sa uchytí na špine a zabezpečí, že žiadna časť vozidla neostane neošetrená. Pena sa udrží na laku dlhšie ako obyčajný šampón a uvoľní špinu. To zníži riziko poškriabania laku, ktoré môže vzniknúť pri prenášaní hrubej špiny po karosérii. Jeho pH neutrálne zloženie nenaruší aplikovanú vrstvu vosku alebo sealantu.


Polar Wash je bezpečný a efektívny čistič, ktorý sa aplikuje pomocou tlakového čističa s napeňovačom, potom ako ste auto zbavili hrubej špiny so snehovou penou ako je Polar Blast. Tento šikovný čistič pokryje celé auto hustou penou, s ktorou sa jednoducho zbavíte cestnej špiny.

Polar Seal je ochranný coating, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre aplikáciu cez tlakový čistič pomocou napeňovača. Vytvorí hydrofóbnu vrstvu ochrany, ktorá odbúrava vodu a uľahčuje sušenie auta. Jednoducho nastriekajte produkt na čisté a mokré vozidlo, spláchnite a utrite do sucha pre dosiahnutie dokonale lesklého povrchu.

Všetky produkty Autoglym si môžete zakúpiť u oficiálnych predajcov, či už v kamennej predajni alebo cez eshop. Kliknite na odkaz nižšie a dostanete sa na zoznam predajcov.